تفریحی سنتر

نتیجه بازی پرسپولیس و الوحده امارات سه شنبه 10 اسفند 95 + دانلود خلاصه و گلها

کانال تلگرام ماما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنجشنبه 28 دی 1396
دانلود برنامه دورهمی احمد نجفی
دانلود برنامه دورهمی احمد نجفی
مهمان دورهمی چهارشنبه 27 دی 96
مهمان دورهمی چهارشنبه 27 دی 96
دانلود فیلم اکسیدان
دانلود فیلم اکسیدان
دانلود قسمت 5 پنجم سریال عالیجناب
دانلود قسمت 5 پنجم سریال عالیجناب
دانلود فیلم رگ خواب
دانلود فیلم رگ خواب
آیا دوشنبه 25 دی 96 مدارس اصفهان تعطیل است ؟
آیا دوشنبه 25 دی 96 مدارس اصفهان تعطیل است ؟
دانلود فیلم انزوا با کیفیت HD و لینک مستقیم
دانلود فیلم انزوا با کیفیت HD و لینک مستقیم
دانلود فیلم ملی و راه های نرفته اش با کیفیت عالی
دانلود فیلم ملی و راه های نرفته اش با کیفیت عالی
تعطیلی مدارس اصفهان یکشنبه 24 دی 96
تعطیلی مدارس اصفهان یکشنبه 24 دی 96
دانلود برنامه دورهمی مرجان محتشم
دانلود برنامه دورهمی مرجان محتشم
دانلود فیلم اکسیداندانلود فیلم محمد رسول اللهدانلود فیلم رگ خوابدانلود سریال عالیجناب

نتیجه بازی پرسپولیس و الوحده امارات سه شنبه 10 اسفند 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی استقلال الاهلی و امارات سه شنبه 10 اسفند 95

دانلود گل وحید امیری در بازی پرسپولیس و الوحده امارات

 

http://up.tafrihicenter.ir/view/1904089/download-3.pngدانلود گل اول بازی  پرسپولیس و الوحده امارات | وحید امیری ( به زودی ... )

   YazdDownload.ir حجم : مگابایت

 

پرسپولیس موفق شد در دیدار خارج از خانه خود برابر نماینده امارات نیمه دوم پراسترسی برای هوادارانش شکل دهد. آنها با یک بازی منطقی در نیمه اول با تک گل امیری به کار خود خاتمه دادند اما دریافت دو گل آنها را در مسیر شکست قرار داده بود. مهدی طارمی که با فرصت سوزی های خود شرایط سختی برای سرخپوشان شکل داده بود توانست در بازگشتی فوق العاده یک برد شیرین به نام پرسپولیس و هواداران این تیم کند و اکنون آنها به همراه الهلال با 4 امتیاز و اختلاف گل بیشتر در صدر قرار گرفته اند.استادیوم: آل‌نهیان ـ ابوظبی 
تماشاگر: 2500نفر
داور: محمدتقی الجعفری (سنگاپور)

 

کارت زرد

 

سلطان القصری از الوحده

 

محسن مسلمان از پرسپولیس

 

سروش رفیعی از پرسپولیس

 

علیرضا بیرانوند از پرسپولیس

 

 

 


الوحده:

 

راشد علی السویدی، سالم سلطان، محمد عبدالبسیت، سلطان علی الغرفی، حمدان الکمالی، جرج والدیویا، سباستین تالیابو، بالاز ژودزاک، ریم چانگ وو، تارکیو احمد الانتلی و محمد رشید الحمدی
سرمربی: خاویر آگیره

 

 

 


پرسپولیس:

 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی(71 محسن ربیع خواه)، حسین ماهینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان(81 سامان نریمان جهان)، سروش رفیعی(92 شهاب کرمی)، مهدی طارمی و وحید امیری
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

 

 

 

 

 

شرح گل‌ها:
الوحده امارات 0 پرسپولیس 1: (دقیقه 3، وحید امیری): پاس عمقی صادق محرمی طارمی را در محوطه جریمه پا به توپ کرد و این بازیکن با پاس عرضی خود وحید امیری را در موقعیت گل قرار داد تا او دروازه حریف را باز کند.

 

الوحده 1 پرسپولیس 1: (دقیقه 59، اسماعیل مطر): اسماعیل مطر که در نیمه دوم به زمین آمده بود، توانست روی یک همکاری درون محوطمه جریمه صاحب موقعیت شود و با استفاده از خروج اشتباه بیرانوند توپ را درون دروازه پرسپولیس قرار دهد.

 

الوحده 2 پرسپولیس 1:( دقیقه 66، والدویا): ارسال از سمت چپ پرسپولیس با اشتباه عجیب سیدجلال حسینی همراه شد تا این مهاجم شیلیایی الوحده باشد که با ضربه تمام کننده خود نتیجه را به سود شاگردان خاویر آگیره تبدیل کند.

 

الوحده 2 پرسپولیس 2: (دقیقه 81، مهدی طارمی): مهاجم جنوبی پرسپولیس تنها در این بازی به پاس همشهری خود برای گل زدن نیاز داشت تا سرش به گلزنی باز شود. ارسال از سمت چپ توسط ماهینی با ضربه سر طارمی یک گل بوشهری برای پرسپولیس در امارات به جا گذاشت.

 

الوحده 2 پرسپولیس 3: (دقیقه 89، مهدی طارمی): ضربه ایستگاهی برای پرسپولیس با ضربه چیپ و فوق العاده از سوی سروش رفیعی به طارمی این بازیکن را در آستانه دروازه خالی قرار داد تا او گل برتری را به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

شرح بازی:
پرسپولیس در غیاب دو بازیکن خود که به دلیل بی انضباطی از سوی برانکو اخراج شده بودند در بدترین روز خود روی نیمکت توانستند با یک بازی زیبا و پر موقعیت، حریف اماراتی را در استادیوم آل نهیان شکست دهند.
شاگردان برانکو با یک بازی منطقی توانستند نیمه اول را با تک گل امیری و البته فرصت سوزی های فراوان به سود خود خاتمه دهند. اما تعویض فوق العاده از سوی خاویر آگیره و حضور اسماعیل مطر باعث شد تا ورق به سود الوحده برگردد و آنها در اتفاقی عجیب با نتیجه دو بر یک به بازی برگردند. این پایان کار نبود و مصدومیت سیدجلال حسینی این تیم را در وضعیتی خطرناک در خط دفاعی قرار داد. اما این حسین ماهینی بود که با بازوبند کاپیتانی اینبار در نقش گلساز برای همشهری بوشهری خود ظاهر شد و طارمی قدر توپ او را دانست. با تساوی رسیدن بازی به نظر می رسید هر دو تیم از نتیجه راضی باشند اما سروش رفیعی با پاسی مهندسی شده باعث شد تا طارمی اینبار هم در موقعیت گلزنی قرار گیرد و فریاد شوق هواداران این تیم را به هوا بلند کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین بازیکن: 
مهدی طارمی مهاجم بوشهری تیم پرسپولیس دو گل زد و یک پاس گل داد تا روی تمام گل های تیمشان تاثیرگذار باشد، او با این عملکرد لقب بهترین بازیکن زمین را مال خود کرد. البته طارمی موقعیت های خوبی دیگری داشت که می توانست تبدیل به گل کند اما با بی دقتی از دست رفتند. گل ها و پاس گل طارمی باعث شد سه امتیاز مهم و شیرین به نحساب قرمزها ریخته شود.علاوه بر طارمی، وحید امیری به مانند همیشه با دوندگی خود موثر بود و نمره قبولی گرفت. همچنین صادق محرمی نیز در نیمه اول عالی عمل کرد. 
در تیم مقابل نیز اسماعیل مطر و والدویا هرکدام یک گل زدند و روی گل دیگر تاثیرگذار بودند.

 

 

 

اتفاق ویژه:
یک بازگشت فوق العاده از سوی پرسپولیسی ها، آن هم در شرایطی که برانکو به دنبال این بود که نشان دهد تیمش متکی به فرد نیست و روی نیمکت دست به عصا تر از همیشه حضور یافته بود. در حالی که فرصت سوزی های طارمی می توانست هر مربی ای را به این نتیجه برساند که او را از جریان باز یخارج کند شاید شانس برانکو این بود که علیپور را اخراج کرده بود و روی نیمکت بازیکنی برای پست مهاجم در اختیار نداشت. در نهایت همین اتفاق باعث شد تا طارمی در پنجمین فرصت ایده آل گلزنی خود شرایط را به سود سرخپوشان بازگرداند و اینگونه بازگشت پرسپولیس را توفانی کند.

 

 

 

 

 

دقایق حساس:

 

دقیقه 13: فرار سروش رفیعی از سمت راست و ارسال زمینی او با اشتباه دروازه بان توپ را پشت شش قدم در اختیار مهدی طارمی قرار داد که ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 20: در اشتباه عجیب مدافعان پرسپولیس توپ در شش قدم به مهاجمان الوحده رسید که ضربه سر بازیکن حریف با خوش شانسی بیرانوند با برخورد به تیرک افقی بازگشت و تا محرمی این موقعیت را دور کند.

 

دقیقه 26: پاس در عمق وحید امیری برای طارمی فرصت خوبی در محوطه جریمه برای مهاجم سرخپوشان شکل داد که تعلل او مانع از ثبت گل دوم پرسپولیس شد.

 

دقیقه 31: ارسال از سمت چپ دفاعی پرسپولیس با ضربه نوک پای تالیبو همراه شد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

دقیقه 33: حرکت پا به توپ مسلمان پشت محوطه جریمه با پاسی فوق العاده‌ کامیابی نیا را صاحب فرصت کرد و این بازیکن در تک به تک با راشد نتوانست توپ را از دستان او عبور دهد و یک کرنر برای این تیم شکل گرفت.

 

دقیقه 34: ارسال کرنر از سمت راست توسط مسلمان با ضربه سر کامیابی نیا از کنار دروازه به بیرون رفت و شانس گل دوم را از سرخپوشان گرفت.

 

دقیقه 45: در آخرین ثانیه های نیمه اول، وحید امیری طارمی را با دروازه بان الوحده تک به تک کرد اما این طارمی بود که بار دیگر با تعلل خود مانع از شکل گرفتن گل دوم پرسپولیس شد.

 

دقیقه 49: شوت اسماعیل مطر از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت تا اولین موقعیت نیمه دوم برای الوحده اینگونه از دست برود.

 

دقیقه 57: مهدی طارمی در ضد حمله می توانست وحید امیری را صاحب دومین موقعیت گل کند اما اشتباه او در ارسال پاس، توپ را در اختیار دروازه بان الوحده قرار داد.

 

دقیقه 58: ضربه به توپ توسط سروش رفیعی بعد از سوت داور به نشانه آفساید با جریمه کارت برای او همراه شد.

 

دقیقه 64: ارسال زمینی به شش قدم با اشتباه مدافعان الوحده توپ را در اختیار مهدی طارمی قرار داد که ضربه کم جان این بازیکن به راحتی در اختیار برانکو قرار گرفت.

 

دقیقه 71: حرکات تکنیکی و فوق العاده‌ی فرشاد احمدزاده تا شش قدم الوحده ادامه یافت و در نهایت ضربه ناقص او در برخورد با مدافع حریف به طارمی رسید و ادامه فرصت سوزی این مهاجم برترین موقعیت برای به تساوی کشاندن بازی را به وجود آورد.

 

دقیقه 85: فرار اسماعیل مطر پشت مدافعان پرسپولیس با خروج به موقع بیرانوند و تکل این دروازه بان یک کارت زرد برای گلر پرسپولیس و یک ضربه ایستگاهی برای الوحده به همراه داشت.

 

دقیقه 86: ضربه ایستگاهی الوحده را اسماعیل مطر به زیبایی نواخت که بیرانوند در آستانه دروازه آن را دفع کرد.

 

دقیقه 90: ارسال به محوطه شش قدم پرسپولیس با خروج اشتباه بیرانوند یک فرصت ایده آل برای الوحده ایجاد کرد که ضربه بازیکن حریف به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

 

 

 

 

 

در حاشیه:

 

* یاد و خاطره هادی نوروزی در استادیوم آل نهیان نیز از سوی هواداران پرسپولیس زنده نگه داشته شد و هواداران در دقیقه 24 به تشویق کاپیتان شماره 24 ابدی خود پرداختند.

تبلیغات
دیدگاه کاربران
  • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

13:04 - NEDA میگه:

لایک ممنونتبلیغات

تبلیغات
مطالب
کدهای اختصاصی
  تبلیغات متنی
  تبلیغات متنی شما

  محل تبلیغات متنی

  tafrihi-center
  تبلیغات متنی شما

  محل تبلیغات متنی شما

  tafrihi-center